Hapi pożyczki opinie

Hapi pożyczki – co to jest?

Hapi pożyczki to firma zajmującą się udzielaniem pożyczek ratalnych przez internet. Maksymalny okres spłaty takiej pożyczki wynosi 48 miesięcy do kwoty  25 000 zł. Proces składania wniosku o pożyczkę jest bardzo łatwy, a raty można rozłożyć w sposób elastyczny dla klienta. Firma jest bardzo atrakcyjna, ponieważ pozwala złożyć wniosek o pożyczkę nie wychodząc z domu, czyli online. W razie potrzeby związanej z pożyczką, jest możliwość otrzymania wykwalifikowanego agenta do pomocy. Hapi pożyczki jest słynna ze swoich pisanych reklam, które zawsze są przemyślane i bardzo ciekawe.

Jak dostać pożyczkę?

Podstawowym warunkiem na otrzymanie pożyczki jest ukończenia 18 roku życia. Kolejnymi wymaganiami dla pożyczki są:

  • Obywatelstwo Polskie,
  • Stały dochód,
  • Konto w banku.

Złożenie wniosku o pożyczkę i wypełnienie reszty pracy trwa tylko do 15 minut, ale ten czas jest gwarantowany tylko, jeżeli pożyczkobiorca posiada konto w tym samym banku, co pożyczkodawca.

Aby wziąć pożyczkę ratalną, pożyczkobiorca musi odwiedzić serwis internetowy hapipozyczki.pl i za pomocą suwaków zaznaczyć sobie żądaną kwotę pożyczki od 800 zł. do 25 000 zł, co jest bardzo wygodne dla osób biorących pożyczkę. W ten sam sposób się ustawia okres spłaty od 3 miesięcy do 48 miesięcy.

Hapi pożyczki opinie

Ignacy S. miał awarię lodówki i wiedząc, że cena na nią jest wysoka, a pieniędzy wtedy nie miał, wziął pożyczkę w hapi pożyczki. Pożyczkę rozłożył na sporą ilość rat, dlatego nie było dla niego dużym problemem ich spłacenia.

Hanna B. poleca tą firmę, ponieważ raty są bardzo korzystne i cały proces, łącznie z pomocą klientów jest na bardzo dobrym poziomie. Według jej opinii jest to firma, która oferuje najlepsze pożyczki ratalne na rynku.

Antoni S. zdecydowanie poleca hapi pożyczki, ponieważ jest łatwiej dostać pożyczkę niż w banku, a warunki są porównywalne. Pan Antoni ma 20 000 zł. na 4 lata, i sądzi, że pożyczka jest rozsądna, nie obciąża jego budżetu i spłaca on ją bez żadnych problemów.

Dodaj komentarz