Soho Credit opinie

Soho Credit to firma pożyczkowa, która jest częścią spółki Rapid Finance. Funkcjonuje ona nie tylko w Polsce – z jej usług mogą również korzystać obywatele Litwy, Hiszpanii oraz Łotwy. Firma posiada dość duże doświadczenie na polskim rynku – swoje usługi zaczęła świadczyć w 2011 roku. W poniższym artykule przedstawiamy, jakie Soho Credit opinie posiada oraz tłumaczymy, jak uzyskać u tego pożyczkodawcy darmową pożyczkę. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Soho Credit – jak dostać darmową pożyczkę?

Pierwsza pożyczka w Soho Credit może opiewać na kwotę maksymalną w wysokości 1000 złotych. Należy mieć na uwadze, że wszystkie kolejne zaciągnięte pożyczki u tej instytucji będą już płatne. Maksymalna kwota pożyczki, o jaką można ubiegać się u Soho Credit, wynosi 4000 złotych. Warto w tym miejscu nadmienić, że wnioski potencjalnych pożyczkobiorców są rozpatrywane w sposób indywidualny na podstawie naszej zdolności kredytowej. Czas oczekiwania na wydanie decyzji pożyczkowej jest stosunkowo krótki. Wypełnianie wniosku również nie powinno zająć dużo czasu – większość osób wypełnia go w pięć minut.

Co zrobić, by dostać pożyczkę w Soho Credit?

Soho Credit opinie posiada dobre ze względu na fakt, że w indywidualny sposób podchodzi do sytuacji każdego z klientów. Istnieje jednak szereg ścisłych wymagań, które należy spełnić, by móc otrzymać pożyczkę od tej instytucji. Najważniejsze wymaganie polega na tym, że aby otrzymać pożyczkę w Soho Credit, należy mieć ukończony 20. rok życia. Oprócz tego, należy posiadać własny telefon komórkowy oraz aktualny dowód osobisty. Soho Credit nie weryfikuje tego, czy nasze dane widnieją w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Weryfikuje za to następujące bazy: Krajowy Rejestr Długów (KRD), ERIF oraz Big InfoMonitor. Wszyscy klienci mogą kontaktować się z konsultantami firmy codziennie od rana do godziny 23. Firma kładzie nacisk na to, aby jej usługi były możliwie najbardziej czytelne i przejrzyste. Z tego powodu stworzyła film instruktażowy, z którego można dowiedzieć się, jak krok po kroku złożyć wniosek o pożyczkę.

Dodaj komentarz